Kamuoyu Bilgilendirmesi

Kamuoyu Bilgilendirme
Bilindiği üzere Kariyer Adam Türkiye ‘nin ilk uzaktan eğitim kurumudur. Bu öncülüğü ve ilk olması ile gurur duymaktadır. Kariyer Adam bu vizyonunu eğitime verdiği önem ile göstermektedir. Vizyonunun göstergesi olan hedeflerinde her zaman sonuç odaklıdır.
Kariyer Adam bireyleri ileri eğitim teknolojisi ile sağladığı altyapısı ile yetiştirmektedir. Bu yetkiyi Milli Eğitim Bakanlığı tarafından almıştır. Yetiştirdiği bireyleri vizyonunu tamamlaması açısından,kendilerine uygun olan alanlara yönlendirmektedir.İş veren ile iş arayanı bir araya getirmek suretiyle yaptığı bu çalışmayı,İŞKUR tarafından verilmiş olan özel izinli istihdam ofisi olma sebebi ile yapmaktadır.
Yetiştirdiği bireyleri bırakmayıp ellerinden tutarak iş yönlendirme süreçlerinde de onların yanında bulunmayı kendine görev edinmiş bir kurumdur.Yapmış olduğu İş yönlendirmeli programlarda ki vizyonel başarısı ve toplumdan gelen ilgi ve katılım bunun ne kadar doğru bir noktada ,ülkemizin ihtiyacını ve sorunlarında önemli bir adım attığını göstermektedir. Bunun için yapılan tüm başvurulara teşekkür ederiz. Betadonis Giriş
Fakat bilinçsiz başvurular, ilgili devlet kurumlarına aktarılan ve internet üzerinden yapılan karamalar üzerine bazı konular hakkında kurumumuzun açıklama yapmak istemesine neden olmuştur.
Öncelikle Eğitim İŞKUR ‘un vermiş olduğu bir eğitimdir ve sonunda garantili bir işe yerleştirme eğitimi değildir. Herhangi bir ilgisi de yoktur. Eğitim Kariyer Adam’ın vermiş olduğu Milli Eğitim Bakanlığı onaylı ve sertifikalı bir eğitimidir. İŞKUR logo ve izinlerinin kullanılması sitelerimizde bu algıyı yaratmaktadır. Fakat bu logolar kurumun yetki belgesidir ve kullanımı zorunludur. Trinkbet

İş yönlendirme aşaması, sadece kayıt olmak olarak düşünülmemelidir ve kurumumuza yapılan başvurularda bilinçsizce düşünülen bir konu olmamalıdır. Sadece kayıt olmak, eğitimi tamamlamayarak, derslere katılmayarak ya da devamında yapılan süreçte ilgisiz olarak yönlendirilme sürecinin başlatılması olası bir durum değildir.Aynı zamanda sertifikayı hak etmek ya da yüksek bir not almak sonuca ulaşıldığını göstermemektedir.Firmalar ,kendini geliştiren,eksikliklerini gidermeye çalışan ve her geçen gün kendini yenileyen kişiler ile çalışmak istemektedir.Bu durum ciddi bir süreçtir.Sadece sınav değil,mülakattan sonraki eksikliklerin de tamamlanma sürecidir.Kurum olarak bu ciddiyeti taşımak isteyen bireyleri beklemekteyiz. Kurumumuzda bu amaç doğrultusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Buradaki amaç almış olduğunuz eğitimin sonucunda firmalar ile görüşme yapmak ,görüşme eksiklerinizi tamamlayarak sonuca ulaşmaya çalışmaktır. Bugüne kadar Kariyer Adam firmalar ile 10 binlerce adayı,farklı kurumlara ve sahip olduğu niteliklere uygun pozisyonlara başvuru yapmalarını sağlamıştır ve görüşme için başvuru yapmalarını sağlamıştır.Bunun sonucunda da iş yerleştirmeleri gün geçtikçe artmaktadır.
Eğitimimiz kısa sürelerde tamamlanan eğitim modeli değildir. Kariyer Adam olarak işe yerleşme aşaması tamamlanmış olsa dahi her hafta sizler için kariyer toplantıları düzenleyerek, kendini kanıtlamış uzmanlar ile bir araya getirerek bilgi ve donanım açısından ilerlemenizi sağlamaktadır. Bu özelliği ile de sektörde kalıcı ve büyük bir yer edinmektedir.
Kariyer Adam’da eğitiminiz için ücret ödemektesiniz. Eğer kurum olarak bizlerden iş yönlendirmesi, kariyer toplantıları, CV düzenlemeleri istemeniz durumunda bu hizmetler ücretsizdir.Bu sayede kurumumuzu tanıyarak, sizin ile aynı amaç doğrultusunda ilerlemiş olduğumuzu görebilirsiniz.

KARİYER ADAM ŞİRKET MÜDÜRÜ
ERCÜMENT DİLER

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın.
[Toplam: 0 Ortalma: 0]
Beğendiniz mi? O halde sosyal medya'da paylaşın.

Referanslar

Left Arrow
  • Yataş
  • Atasay
  • Hyundai Assan
  • EM
  • Beko
  • Arçelik
  • SB
  • SGK
  • MB
  • MEB
Right Arrow