Kariyeradam Şikayet

kariyeradam-logolog2oMesleki uzaktan eğitim alanında öncü kurum kabul edilen Kariyeadam 2010 yılında kurulmuştur. Kariyeradam Eğitim Kurumu’nun mesleki eğitim ve araştırma konularında köklü bir geçmişi bulunmaktadır. Bu geçmişi nedeniyle de mesleki alanda eğitim almak isteyen kişilerin ilk tercih ettikleri kurumlar arasında yer almaktadır.

Kariyeradam Eğitim Kurumu

2010 yılında kurulmuş olan Kariyeradam Eğitim Kurumu merkezi Ankara Kızılay bölgesinde bulunmaktadır. Uzaktan eğitim ile isteyen herkese mesleki eğitim alanında kaliteli ve başarılı eğitim veren ilk kurum olarak bilinmektedir.

Türkiye’nin ilk MEB onaylı uzaktan eğitim merkezi olması da onu diğer uzak eğitim kurumlarından ayıran en önemli farkı olarak bilinmektedir. 2010 yılında kurulmuş olan Kariyeradam şikayet almadan tam öğrenci memnuniyeti ve başarı sunmaktadır. 2011 yılında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından eğitim onayı alan kurum, 2015 yılında İşkur istihdam onayı almıştır.

Kariyeradam Sıfır Şikayet Politikası

Online eğitim sistemleri özellikle gençler ve iş arayan kişiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bilinmeyen ve güvenilir olmayan eğitim kurumlarından uzaktan eğitim alındığında birçok problem yaşanmasının yanı sıra Kariyeradam şikayet olmaksızın en üst düzeyde eğitim vermeye önem vermektedir.

Yetişkinler, bir meslek sahibi olmak isteyenler, iş arayan kişiler gibi birçok kişi Kariyeradam uzaktan mesleki eğitim sistemlerinden rahatlıkla faydalanabilmektedir. İş, sanat, dil, bilim gibi birçok birbirinden farklı alanlarda kişilere mesleki uzaktan eğitim verilmektedir.

Kariyeradam Online Mesleki Eğitim

Eğitim odaklı üretmiş olduğu projeler ile dikkat çeken Kariyeradam öğrencilerini de birçok alanda memnun etmektedir. Eğitimlerine katılan öğrencilere uluslar arası standartlara uygun müfredatlarda eğitim olanağı sunarak kaliteli bir eğitim anlayışı gütmektedir.

Mesleki eğitim alanında MEB onaylı eğitim vermesi de en önemli ayrıcalıklarından bir tanesi olarak kabul edilmektedir. Başarı da öğrencilerine %95’lik eğitim başarısı garantisi veren Kariyeradam şikayet olmaksızın istihdam alanında da %97.3 oranında istihdam garantisi vermektedir.

Kurs bitiminde tüm öğrencilerine MEB onaylı sertifika alma imkanı sunan Kariyeradam aynı zamanda iş verenler ve iş arayan kişilerin bir araya gelmesine de yardımcı olmaktadır.

Kariyeradam’da Şikayet Yok, İstihdam Var

Kariyeradam şikayet olmayan eğitim kurumların başında gelir. Kariyeradam eğitimlerine katılan herkes katılmış olduğu alanda kapsamlı bir eğitim almaktadır. Uzaktan eğitim sisteminin modern teknikleri uygulanarak verilen bu eğitimler, öğrencilerin bir meslek sahibi olmasını amaçlamaktadır. Bu nedenle eğitimlerini başarı ile tamamlayan her öğrenci MEB onaylı sertifikası ile eğitim aldığı alanda çalışmaya hazır olmaktadır.

Eğitim sonunda iş bulmakta zorlanan kişileri, Kariyeradam yetkilileri iş veren ve iş arayan kişilerle bir araya getirmektedir. İşkur tarafından da büyük bir istihdam olanağı sunulmaktadır. Kapsamlı eğitimler ile Kariyeradam eğitimini tamamlayan öğrenciler, alanlarında başarılı çalışmalara imza atacak bir bilgi birikimine sahip olarak eğitimlerini tamamlayıp, iş hayatına atılmaktadır.

Beğendiniz mi? O halde sosyal medya'da paylaşın.

Image Gallery

 • kariyeradam-logolog2o

Referanslar

Left Arrow
 • Yataş
 • Atasay
 • Hyundai Assan
 • EM
 • Beko
 • Arçelik
 • SB
 • SGK
 • MB
 • MEB
Right Arrow