Kariyeradam

kariyeradam-logolog2oKariyeradam Eğitim Kurumu, 2010 yılında kurulmuş bir uzaktan eğitim merkezidir. Kariyeradam eğitim odaklı projeleri ile sıklıkla gündeme gelmekte ve güvenilir eğitim kurumları arasında adından söz ettirmektedir. Kurum, öğrencilerine MEB onaylı sertifika sunmaktadır. Bu yönüyle de birçok öğrencinin memnun kaldığı Kariyeradam şikayet almadan, kalitesini her geçen gün artırarak eğitim alanında önemli bir konuma sahiptir.

Online MEB Onaylı Sertifika

Vermiş oldukları uzaktan eğitimler ile kişileri meslek sahibi yapmayı hedefleyen kurum herkese eğitim vermektedir. Eğitimler sonucunda verilen MEB onaylı sertifika ile de Türkiye’nin ilk Milli Eğitim Bakanlığı onaylı uzaktan online eğitim merkezi olarak bilinmektedir. Kaliteli ve sertifikalı eğitimleri ile mesleki eğitimde ön plana çıkan Kariyeradam şikayet gibi durumlarla karşı karşıya kalmamaktadır.

Kariyeradam: Kaliteli Online Uzaktan Eğitim

Eğitim odaklı olan kuruluşun merkezi Ankara Kızılay’da bulunmaktadır. Kurum 2011 yılında Milli Eğitim Bakanlığı’ndan eğitim onayı, 2015 yılında İşkur’dan istihdam onayı almıştır. Eğitim ve araştırmaları ile ön plana çıkan, başarılı, güvenilir Kariyeradam şikayet olmadan en kaliteli şekilde eğitimlerine devam etmektedir.

Kurum MEB onaylı mesleki eğitimler verirken aynı zamanda iş veren ve iş arayan kişileri bir araya getirmektedir.

Kariyeradam – Yorum 2

Meslek sahibi olmak isteyen birçok kişi mesleki eğitim veren kurumlara yönelmektedir. Özellikle uzaktan eğitim ile meslek sahibi olunabilecek eğitim merkezleri sıklıkla tercih edilmektedir. Öğrencilerine MEB onaylı eğitim sertifikası ve istihdam olanağı sunan Kariyeradam Eğitim Kurumu bu yönüyle sıklıkla tercih edilmektedir.

Öğrencilerin son derece memnun kaldığı ve kapsamlı eğitim aldıkları Kariyeradam şikayet olmadan uzaktan eğitim alanındaki öncü konumunu korumaya devam etmektedir. 2010 yılında kurulmuş olan Kariyeradam o günden bu yana eğitim odaklı projeleri ile adından söz ettirmektedir.

Kariyeradam tavsiye yorumlarını okumak için tıklayın.

Kariyeradam Eğitim Başarısı

Uluslar arası standartlara uygun müfredat ile eğitim veren Kariyeradam şikayet almadan her öğrencisini başarılı birer meslek sahibi edindirmeyi amaç edinmiştir. Bu amaç doğrultusunda uzaktan eğitim sistemi ile mesleki MEB onaylı eğitimler vermekte, öğrencileri ile işverenleri bir araya getirerek istihdam sağlamaktadır.

Kariyeradam İstihdam Olanağı

MEB onaylı uzaktan eğitim sistemi ile rakiplerinden ön plana çıkan Kariyeradam şikayet almayan, kaliteli ve başarılı bir eğitim kurumudur. Aynı zamanda 2015 yılında İşkur’dan almış olduğu istihdam onayı ile de işveren ve iş arayan kişileri bir araya getiren önemli bir kuruluştur.

Kariyeradam – Yorumları Oku

Uzaktan eğitim alanında en güvenilir ve öncü kurum olarak görülen Kariyeradam Eğitim Kurum 2010 yılında kurulmuştur. Kurum, bilginin başarıya dayalı olduğu bir model ile kursiyerlerini eğitmektedir. Ankara Kızılay’da bulunan merkezi ile çok sayıda iş arayan ve meslek sahibi olmak isteyen kişilere yardımcı olmaktadır.

Kurum, uzaktan eğitim alanında en modern teknikler ve uluslararası müfredata göre eğitim vermektedir. Bununla birlikte öğrencileri tarafından oldukça memnun kalınan Kariyeradam şikayet gibi problemler yaşamamaktadır. Öğrenciler ile birebir iletişim kurarak başarıyı hedeflemektedir.

Kariyeradam tüketici yorumlarını okumak için tıklayın.

Kariyeradam Çalışma Alanları

Uluslararası müfredatla eğitim veren kurum öğrencilerin deneyim kazanmasına da zemin hazırlamaktadır. Kurum 2010 yılında kurulmuş ve 2011 yılında Milli Eğitim Bakanlığı’ndan eğitim onayı almıştır.

Öğrencilerinin memnun kaldığı ve istihdam alanında destek veren Kariyeradam şikayet veya memnun kalmama gibi durumlar ile karşılaşmamaktadır.

Kariyeradam İstihdam

Kariyeradam bünyesinde eğitim gören öğrencilerine MEB onaylı sertifika sağlamaktadır. Hiçbir konuda Kariyeradam şikayet problemi yaşamayan kurum, öğrencilerine %97.3 oranında istihdam başarısı sunmaktadır.

Beğendiniz mi? O halde sosyal medya'da paylaşın.

Referanslar

Left Arrow
  • Yataş
  • Atasay
  • Hyundai Assan
  • EM
  • Beko
  • Arçelik
  • SB
  • SGK
  • MB
  • MEB
Right Arrow